San Anton Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Zwembad

  • Sportactiviteiten

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    San Anton Villa Benasque van 150 m² ligt binnen 6 minuten loopafstand van het Bos van Conques en beschikt over een zwembad en een terras voor een ontspannen verblijf. Deze 1-slaapkamer villa biedt wifi en bevindt zich momenten van de Cascada de Ardones.

    De Telesilla Ampriu is op 500 meter afstand gesitueerd. Winkelliefhebbers zullen genieten van de nabijheid van de Barrabes, binnen 7 minuten loopafstand vandaan.

    De gesitueerde in Benasque San Anton Villa heeft een badkamer, voorzien van een bidet en een douche. Er zijn een haardroger en handdoeken voor het comfort van de gasten.

    Een complete keuken, samen met een eetgedeelte, zijn beschikbaar om te dineren. De keuken heeft ook een koelkast, een oven en keukengerei. Hotel Eriste bevindt zich op 550 meter en serveert Spaanse gerechten. Gasten kunnen sneeuwskiën en wandelen proberen om hun verblijf af te wisselen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 12:00
    LicentienummerESFCTU000022003000176128000000000000VU-HUESCA-17-1909,VU-HUESCA-17-190
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij San Anton Villa Benasque

    De gesitueerde in Benasque San Anton Villa heeft een badkamer, voorzien van een bidet en een douche. Er zijn een haardroger en handdoeken voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Town Huis met Drie Slaapkamers

    Grootte: 150 m²

    Type bed: 4 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij San Anton Villa Benasque

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van San Anton Villa Benasque

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in San Anton Villa?
      Ja, een complete keuken, samen met een koelkast, een oven en keukengerei, is beschikbaar in San Anton Villa.
    • Zijn er skivoorzieningen beschikbaar in het chalet?
      Skiërs kunnen gebruik maken van een skiopslag en skiverhuur in het chalet.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    San Anton Villa Benasque